Mēs izveidosim unikālu bezmaksas dizaina

projektu

Izpalīdzīgie salona dizaineri palīdzēs izprojektēt interjeru un sagatavos jebkāda projekta vizualizāciju.
Pieteikties

01.INTERJERA DIZAINERA KONSULTĀCIJA UN PROJEKTS

BEZMAKSAS DIZAINa projekts

Izveidojiet savu sapņu interjeru! Piesakieties konsultācijai pie pieredzes bagāta dizainera!

DIZAINERA PALĪDZĪBA UN EKSKURSIJA SALONĀ

Salona Colombini Casa dizaineri sniegs konsultācijas un palīdzēs atlasīt stilīgas un kvalitatīvas mēbeles visa mājokļa iekārtošanai. Ir pieejamas itāļu mēbeles dažādās cenu kategorijās.

DIZAINA PROJEKTA SKICE

Colombini Casa salona profesionālie dizaineri uzklausīs jūsu vēlmes, ņems vērā jūsu budžeta iespējas un sagatavos dizaina projekta skici.

3D VIZUALIZĀCIJA RAŽOTĀJA PROGRAMMĀ

Colombini Casa salona pieredzējušie dizaineri sagatavos 3D vizualizāciju, izvietojot izvēlētās mēbeles ražotāja programmā, lai jūs varētu gūt vispārēju priekšstatu par savu nākotnes interjeru.

02.INTERJERA DIZAINERA KONSULTĀCIJA UN PROFESIONĀLS PROJEKTS

DIZAINA PROJEKTS

Jūs varēsiet iekārtot savu mājokli bez stresa, steigas un liekiem tēriņiem ar pilnvērtīgu dizaina projektu, tehnisko dokumentāciju, kā arī apdares materiālu, apgaismojuma un mēbeļu piedāvājumu.

DIZAINERA KONSULTĀCIJA

Pieredzējuši dizaineri sniegs profesionālas konsultācijas jūsu sapņu interjera iekārtošanai, ņemot vērā jūsu vēlmes un budžeta iespējas. Sagatavosim telpu plānojumu, atlasīsim mēbeles un aksesuārus.

dizaina PROJEKTS UN 3D VIZUALIZĀCIJA

Salona Colombini Casa profesionālie dizaineri parūpēsies par interjera stila koncepcijas un detalizētas 3D vizualizācijas izveidi, kā arī sagatavos apdares materiālu, apgaismojuma un mēbeļu piedāvājumu.

TEHNISKĀ DOKUMENTĀCIJA UN KONTROLE

Lai jūsu sapņu interjera izveide noritētu bez problēmām un lieka stresa, mēs sagatavosim kvalitatīvus un profesionālus tehniskos rasējumus un visus nepieciešamos dokumentus.

03.PIEGĀDE, MONTĀŽA UN BŪVNIECĪBA

BEZMAKSAS PIEGĀDE UN MONTĀŽA

Mūsu profesionālā komanda parūpēsies par jūsu iegādāto mēbeļu ātru piegādi un montāžu visā Latvijas teritorijā un kaimiņvalstīs.

ĀTRA PIEGĀDE BEZ MAKSAS

Colombini Casa salona komanda parūpēsies par ātru un drošu jūsu iegādāto mēbeļu piegādi visā Latvijas teritorijā un kaimiņvalstīs. Mēbeļu piegāde bez maksas 30 km rādiusā Rigā.

PROFESIONĀLA BEZMAKSAS MONTĀŽA

Iegādājoties mēbeles salonā Colombini Casa, jums nebūs jādomā par to montāžu un jāmeklē atbilstoši instrumenti. Mūsu komanda parūpēsies par profesionālu un kvalitatīvu montāžu bez maksas.

PĒC PIEPRASĪJUMA - REMONTDARBI UN BŪVNIECĪBA

Colombini Casa komanda parūpēsies par jūsu sapņu interjera izveidi no A līdz Z. Mēs palīdzēsim organizēt remontu un būvniecības darbus, nodrošināsim kvalitatīvus materiālus, sadarbībā ar būvniecības uzņēmumu Buvteh Eksperts.

CRM-форма появится здесь

MŪSU KONTAKTI


Darba laiks P-P: 10.00 -19.00
S: 10.00 -17.00

11

gadi tirgū


80+

uzticami partneri


3 000+

REALIZĒTU PROJEKTU


3 000+

apmierinātu klientu


"Jums ir jābūt ziņkārīgam un vienmēr jāmācās. Es nekad neesmu darījis lietas, domājot par kaut kur nokļūšanu, es vienkārši sajūsminājos par to, ka daru tās labi un izdomāju, kā darīt labāk."

Ivo Colombini