GIORNO

VitalYty

Jaunā kolekcija “Luce” izceļas ar plašu apdares materiālu un raksturīgo elementu klāstu. Plašā modularitāte, pateicoties uzglabāšanas sistēmai un grāmatu skapim, ļauj brīvi radoši izpausties un pārdomāti iekārtot viesistabas, ēdamistabas un darba telpas.

GOLF

Daudz dažādu risinājumu, kā iekārtot dzīvojamo telpu un padarīt to unikālu, apmierinot katras istabas vajadzības un īpatnības. Kumodes, pamatmoduļi, sienas moduļi, grīdas un piekarināmi grāmatu skapji kļūst par galvenajiem viesistabas elementiem, piešķirot istabai raksturu un stilu.

VOLO

Mēbeļu risinājumi, kas spēj pārveidot jebkuru kompozīciju vēlamajā viesistabā. Programma piedāvā unikālus dizaina elementus, kas bagātinās mēbeļu kompozīciju, veltot īpašu uzmanību katrai laika pavadīšanas zonai un stūrītim telpā.

Arcadia

Klasisks stils ar romantisku noskaņu viesistabas kolekcijā, kas zina, kā apvienot laikmetīgumu ar mīlestību pret klasisko stilu.

sistēmas grāmatām

CRM-форма появится здесь

MŪSU KONTAKTI


Darba laiks P-P: 10.00 -19.00
S: 10.00 -17.00

11

gadi tirgū

Sed feugiat porttitor nunc Etiam gravida ex justo ac rhoncus purus tristique ut.

60+

uzticami partneri

Ivitae blandit massa luctus fermentum lorem quis elit maximus, vitae

300+

REALIZĒTU PROJEKTU

Curabitur eget tortor sed urna faucibus iaculis id et nulla sed fringilla quam

6 000+

apmierinātu klientu

Duis dui turpis, consectetur non ultrices vitae, lacinia aliquam sapien

"Jums ir jābūt zinātkāram un vienmēr jāmācās. Es nekad neesmu darījis lietas, domājot par nokļūšanu kaut kur. Es vienkārši esmu sajūsmā par to, ka daru tās labi, un izdomāju veidus, kā darīt vēl labāk."

Ivo Colombini