Colombini Casa ražotne kopš 1965. gada

Mēbeļu fabrika tika dibināta 1965. gadā. Līdz pat šim brīdim Colombini ģimene jau vairākās paaudzēs ražo savus šedevrus, veidojot interjerā itāļu dzīves filozofiju un atmosfēru.

Vērtīgā intuīcija papildina rūpnīcas milzīgo ražošanas jaudu, kur tiek pievērsta patiesa uzmanība amatnieku pasaules tipiskajiem procesiem (ražošana pēc lieluma un pēc pieprasījuma, lai apmierinātu visu veidu vajadzības un izvairītos no pārprodukcijas, atkritumu pārstrādes un loģistikas strukturēšanas postošajām sekām).

200 monozīmola salonu

Colombini Casa mēbeles ir domātas ikvienam. Neatkarīgi no tā, vai jūs esat klasiska vai moderna stila cienītājs. Ja jūs meklējat mēbeles, lai iekārtotu savu pirmo mājokli vai uzlabotu jau esošo vidi.


Nav svarīgi, vai jūs dzīvojat vienatnē vai pārī, ar vienu vai vairākiem bērniem, plašās telpās vai nelielas platības mājoklī. Mums ir viss, kas nepieciešams, lai jūs varētu izveidot savu sapņu mājokli.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu produktu klāstu un kam tie ir paredzēti, varat apmeklēt mūsu interneta vietni, kas veltīta produktu kolekcijām.

Colombini Casa
Latvija kopš 2012. gada

Uzņēmums Colombini Casa Latvija ir ekskluzīvs itāļu mēbeļu fabrikas pārstāvis Baltijas valstīs. Mūsu itāļu mēbeļu salons Rīgā ir vieta itāļu dizaina cienītājiem.

Ņemot vērā jūsu vēlmes, mūsu pieredzes bagāto speciālistu komanda palīdzēs izveidot dizaina projektu, saliks mēbeles programmā, ieteiks praktiskus modeļus jūsu budžeta iespējām un izdomās, kā efektīvi izmantot telpu.

Ekspozīcijā ir pieejamas kolekcijas dažādos cenu diapazonos, tāpēc jums nesagādās grūtības atrast tieši to, ko jūs meklējat.
Dodieties uz itāļu mēbeļu salonu, izbaudiet ekskursiju un itāļu viesmīlību.

DI CASA 22/23
JAUNS Žurnāls

Meklējat iedvesmu?
Lejupielādējiet mūsu žurnālu DI CASA!

FEBAL CASA 22/23
JAUNS ŽURNĀLS

Meklējat iedvesmu?
Lejupielādējiet mūsu žurnālu FEBAL CASA!

11

gadi tirgū

Sed feugiat porttitor nunc Etiam gravida ex justo ac rhoncus purus tristique ut.

60+

uzticami partneri

Ivitae blandit massa luctus fermentum lorem quis elit maximus, vitae

300+

REALIZĒTU PROJEKTU

Curabitur eget tortor sed urna faucibus iaculis id et nulla sed fringilla quam

6 000+

apmierinātu klientu

Duis dui turpis, consectetur non ultrices vitae, lacinia aliquam sapien

"Jums ir jābūt zinātkāram un vienmēr jāmācās. Es nekad neesmu darījis lietas, domājot par nokļūšanu kaut kur. Es vienkārši esmu sajūsmā par to, ka daru tās labi, un izdomāju veidus, kā darīt vēl labāk."

Ivo Colombini