NOTTE

VitalYty

Atveramās durvis ir lieliska klasika. Šādas durvis ir iecienītas, pateicoties to stilam un praktiskumam, it īpaši, ja tām ir pietiekami daudz vietas. Ar VITALYTY stilu un kvalitāti jūs varat izveidot garderobi, kas ir maksimāli funkcionāla un piemērota jūsu vajadzībām. Durvis ar alumīnija rāmi, stikla durvis un stūra sistēmas ar individuāli pielāgojamu korpusu.

Golf

GOLF kolekcijas skapji un garderobes mēbeles ir izstrādātas tā, lai apmierinātu visas estētiskās un funkcionālās vajadzības. Tās ietver izsmalcinātu kompozīciju variantus.

VOLO

Kolekcija piedāvā dažādus piederumus, piemēram, skapju iekšējo aprīkojumu, kas ļauj labāk organizēt telpu un pārdomāti izmantot vietu mantu uzglabāšanai.

Arcadia

ARCADIA mēbelēm ir raksturīgas maigas krāsas un klasisks stils. Garderobes mēbeles lieliski iederas mājokļa intīmākajā telpā, piešķirot tai īpašu eleganci.

CRM-форма появится здесь

MŪSU KONTAKTI


Darba laiks P-P: 10.00 -19.00
S: 10.00 -17.00

11

gadi tirgū


80+

uzticami partneri


3 000+

REALIZĒTU PROJEKTU


3 000+

apmierinātu klientu


"Jums ir jābūt zinātkāram un vienmēr jāmācās. Es nekad neesmu darījis lietas, domājot par nokļūšanu kaut kur. Es vienkārši esmu sajūsmā par to, ka daru tās labi, un izdomāju veidus, kā darīt vēl labāk."

Ivo Colombini