NOTTE

NOTTE ir kolekcija, kas ir radīta ar smalku stila izjūtu, vijot vienotu dizaina noti gan gultas apdarē, gan skapju dizainā, gan naktsskapīšu izskatā. Izvēlieties guļaistabu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

VitalYty

VITALYTY ir īstais risinājums tiem, kas vēlas izveidot īpaši estētisku guļamistabu. Kolekcijas mēbeles raksturo izsmalcināti, dabas iedvesmoti apdares materiāli. Guļamistaba, kuru var papildināt ar neskaitāmiem aksesuāriem.

GOLF

GOLF kolekcijas guļamistabas mēbeles ir veidotas tā, lai apmierinātu visas estētiskās un funkcionālās vajadzības. Kolekcija piedāvā praktiskas un skaistas kompozīcijas. Jauns stils, jauni elementi, jaunas krāsas un apdares materiāli guļamistabai, kas kļūst par centrālo vietu atpūtas baudīšanai.

VOLO

Mēbeļu risinājumi, kas spēj pārveidot jebkuru kompozīciju vēlamajā guļamistabā.
Programma piedāvā unikālus dizaina elementus, kas bagātinās mēbeļu kompozīciju, veltot īpašu uzmanību katram stūrītim telpā.

Arcadia

ARCADIA guļamistabām ir raksturīgas maigas krāsas un klasisks stils. Tās lieliski iederas mājokļa intīmākajā telpā, piešķirot guļamistabai īpašu eleganci.

KumodeS UN naktsskapīši


CRM-форма появится здесь

MŪSU KONTAKTI


Darba laiks P-P: 10.00 -19.00
S: 10.00 -17.00

11

gadi tirgū

Sed feugiat porttitor nunc Etiam gravida ex justo ac rhoncus purus tristique ut.

60+

uzticami partneri

Ivitae blandit massa luctus fermentum lorem quis elit maximus, vitae

300+

REALIZĒTU PROJEKTU

Curabitur eget tortor sed urna faucibus iaculis id et nulla sed fringilla quam

6 000+

apmierinātu klientu

Duis dui turpis, consectetur non ultrices vitae, lacinia aliquam sapien

"Jums ir jābūt zinātkāram un vienmēr jāmācās. Es nekad neesmu darījis lietas, domājot par nokļūšanu kaut kur. Es vienkārši esmu sajūsmā par to, ka daru tās labi, un izdomāju veidus, kā darīt vēl labāk."

Ivo Colombini