Fabrikas projekts: "Dzīvoklis Sofijā"

Šoreiz vēlamies pastāstīt par vienu no Colombini Casa fabrikas iedvesmojošiem projektu piemēriem – dzīvokļa iekārtošanu ar mēbelēm Sofijā, Bulgārijā. Šis projekts ir izcils piemērs tam, kā mūsdienīgs interjers var radīt dzīvoklī mājīgu un stilīgu atmosfēru.

Dzīvokļa virtuve ir vieta, kur krāsas un materiāli saskaņoti kopā, lai parādītu dizaina eleganci. Šajā konkrētajā projektā tika izmantota “Eucalyptus” apdare, kas sniedz virtuvei dabisku un svaigu noskaņu. Šī krāsa harmoniski saplūst ar telpas kopējo dizainu, veidojot elegantu un mūsdienīgu vidi, kurā jūs baudīsiet gatavošanas procesu un maltītes ar lielu prieku.

Guļamistabā tika pievērsta īpaša uzmanība mīkstiem un elegantiem elementiem. Gulta no “Softcase Royal” auduma “Jenny” apdarē rada brīnišķīgu harmoniju un nodrošina komfortu. Mīkstā apdare piešķir gultai stilīgu izskatu, kā arī sniedz taustei patīkamu sajūtu.

Viena no Colombini Casa projektu lieliskajām īpašībām ir plašais mēbeļu izvēles klāsts, kas ļauj izpaust savu personību un radīt vēl vairāk mājīguma. Katrs elements, no mēbelēm līdz aksesuāriem, tiek rūpīgi izvēlēts, lai izveidotu harmonisku dizainu, kas atspoguļo individuālo stilu.

Piesakieties bezmaksas interjera dizaina konsultācijai mājaslapas čatā vai sociālajos tīklos.

CRM-форма появится здесь

MŪSU KONTAKTI


Darba laiks P-P: 10.00 -19.00
S: 10.00 -17.00