Magdelēnas kvartāls

Gaismas Maģijas speciālisti, sadarbojoties ar itāļu mēbeļu salonu Colombini Casa, ir pilnībā iekārtojuši dzīvokli Rīgas klusajā centrā, Antonijas ielā (Magdelēnas kvartāls). Acis priecē atjaunotā ēka, labiekārtotais pagalms un plašās dzīvojamās telpas labākajās pagājušā laikmeta tradīcijās.

Divistabu studijas tipa dzīvoklis ar atsevišķu vannas istabu. Dzīvoklis ir iekārtots mierīgos, neitrālos toņos, tajā ir viss nepieciešamais komfortablai dzīvošanai. Istabas ir iekārtotas ar mēbelēm tā, lai nākamie dzīvokļa iedzīvotāji varētu turpināt iekārtot interjeru pēc savas gaumes un radīt individuālu telpu.

"Linea" kolekcijas virtuve ir apvienota ar ēdamistabas zonu. Šeit ir vērts atzīmēt individuālā dizaina priekšrocības, pateicoties kurām jūs varat atrast īpašu risinājumu jebkuram telpu plānojumam. Apaļš pusdienu galds ar akmens apdari un mīksti, ergonomiski krēsli ar samta apdari. Viesistabā ir novietots mājīgs izvelkamais dīvāns no kolekcijas “Floyd”, savukārt guļamistabā harmoniski iekļaujas gulta no jaunās 2021. gada kolekcijas.

Telpās ir pārdomāts visu nepieciešamo zonu dekoratīvais un tehniskais apgaismojums. Projektā tiek izmantoti gaismekļi no Eiropas apgaismojuma zīmoliem: SLAMP, VIOKEF, OLE BY FM. www.gaismasmagija.lv

Mēs pateicamies mūsu partneriem un visiem dalībniekiem par uzticēšanos un sadarbību! Mēs patiesi priecājamies piedalīties jaunu projektu īstenošanā.

CRM-форма появится здесь

MŪSU KONTAKTI


Darba laiks P-P: 10.00 -19.00
S: 10.00 -17.00