PIELĀGOTS DIZAINS

Sāka kā neliels galdniecības uzņēmums, un tieši tāpēc uzskata, ka viss ir jāveido, domājot par cilvēkiem.

RAŽOJAM PĒC PIEPRASĪJUMA

Neražo jūsu mēbeles, kamēr tās nav iegādātas: tas nozīmē, ka mēs samazinām emisijas un novēršam nevajadzīgu, videi kaitīgu ražošanu.

ĢIMENES LĪNIJA

Materiāli, apdare un krāsas ļauj veidot saskaņotu vidi Family Line, kas garantē stilistisku harmoniju visās mājas telpās.

FUTURA līnijā veidojas plūstošas telpas un izsmalcinātas kombinācijas. Jauns un izsmalcināti pārejas stils, kas apvieno klasisku noskaņu un vilinošu mūsdienu aicinājumu.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES FUTURA

APDARE UN MODULARITĀTE

Plašs izsmalcinātu un izsmalcinātu apdares materiālu klāsts. Futura durvju apdare ir izgatavota ar jauno GREENGUARD sertificēto Bio krāsu, lai nodrošinātu labāku gaisa kvalitāti telpās, kurās dzīvojat katru dienu.

VITRĪNAS AR KOKA UN ALUMĪNIJA RĀMI

Stikla durvis ir neticami daudzpusīgs risinājums, un, pateicoties dažādu rāmju un stiklu kombinācijai, var panākt jebkuru vēlamo efektu.

KOLONNAS

Pilno durvju ledusskapji vai saldētavas apvieno skaistumu, funkcionalitāti un neticamu ietilpību, lai apmierinātu visas vajadzības pēc uzglabāšanas.

IEBŪVĒTIE GRĀMATU PLAUKTI

Šīs kolekcijas grāmatu plaukti ar durvīm un atvērtiem nodalījumiem šeit tiek izmantoti gan kā uzglabāšanas risinājumi, gan kā diafragmas starp telpām, kas atbilst kopējās dzīves filozofijai.

CRM-форма появится здесь

MŪSU KONTAKTI


Darba laiks P-P: 10.00 -19.00
S: 10.00 -17.00

11

gadi tirgū


80+

uzticami partneri


3 000+

REALIZĒTU PROJEKTU


3 000+

apmierinātu klientu


"Jums ir jābūt zinātkāram un vienmēr jāmācās. Es nekad neesmu darījis lietas, domājot par nokļūšanu kaut kur. Es vienkārši esmu sajūsmā par to, ka daru tās labi, un izdomāju veidus, kā darīt vēl labāk."

Ivo Colombini