DĪVĀNU TRENDI 2022

Dīvānu trendi 2022

Dīvānam ir jāiekļaujas telpas stilā, tomēr viena no galvenajām dīvāna īpašībām ir komforts. Izvēloties mēbeli, uz kuras tiks pavadīts daudz laika, pirmais, kas piesaista ir tās izskats. Šajā gadījumā nāk palīgā jaunākās tendences, kas, laikam ejot, vien pastiprina izvēli par labu komfortam, funkcionalitātei un ilgtspējīgam dizainam.


Krāsa un materiāls
Tekošajā gadā joprojām modē ir neitrālās krāsas tādas kā pelēka, bēša un balta. Drosmīgākiem dizaina risinājumiem, dīvānu var izvēlēties akcentējošā smaragda zaļā tonī, dziļā violetā nokrāsā, košā sinepju dzeltenā vai elegantā burgundijas krāsā.

Joprojām piesaistošs ir samta materiāls dīvānu apdarē. Tas palīdz panākt elegantu dekoratīvu stilu visā telpā. Salikumā ar majestātisko smaragda zaļo nokrāsu, tas lieliski izcels telpas individualitāti.

Mitrumu neuzsūcošs pārklājums ir labākais risinājums mājoklim ar bērniem vai dzīvniekiem, kas pasargā no nevēlamiem traipiem un ļauj dīvānam saglabāties labākajā izskatā daudzus gadus.


Minimālisms
Minimālistisks dīvāns lieliski iederēsies interjera vienotā stilā. Tam ir raksturīgas vienkāršasa formas, noapaļotas malas.

Moduļu dīvāni

Ja jūsu dzīvojamā istaba nav pārāk liela, varat izvēlēties moduļu dīvānu, kuru var iekārtot pēc saviem ieskatiem. Tie ļauj mainīt elementu izkārtojumu pēc vēlēšanās, izveidojot labāko sēdvietu izvietojumu ciemiņu vizītei vai filmu vakara baudīšanai.

Funkcionālā vietas izmantošana

Ja jums ir nepieciešams vairāk vietas, lai uzglabātu sezonas mantas vai lietas, kuras istabā radīs nekārtības sajūtu, dīvāns ar glabātuvi ir lielisks un praktisks risinājums.

CRM-форма появится здесь

MŪSU KONTAKTI


Darba laiks P-P: 10.00 -19.00
S: 10.00 -17.00