FEBAL CASA

Febal Casa modernās virtuves vienmēr asociējas ar dizainu, kvalitāti un moduļu risinājumiem. Mūsu mēbeles - tā ir nepārtraukta attīstība, kas katru gadu piedāvā jaunu izskatu un jaunus avangarda risinājumus jūsu mājoklim. Febal Casa virtuves atbilst jaunākajām prasībām un tendencēm.

LUNGOMARE 

Lungomare ir ne tikai virtuve, bet arī radoša formu un ģeometrijas koncentrācija, kas kalpo ergonomikai. Monolītu elementu ieviešana un dažādu augstumu un dziļumu apvienošanas iespēja ļauj projektēt virtuvi, radot patiesi unikālus risinājumus.

PURA

Jauno virtuves projektu Pura neatņemama daļa ir ergonomika, kas padara gatavošanas procesu pielāgotu katram, kas darbojas virtuvē.

LINEA 

Elegance detaļās un materiālos, piemēram, vertikāls iekšējais apgaismojums un Tecno vitrīnu fasāžu durtiņas. Līnijas un dizains kalpo racionālai darba telpas organizēšanai virtuvē.

Isla

Šīs virtuves izceļ īpašas detaļas: krāsa, raksturojošie elementi un kaisle. Darba virsmas ir veidotas tā, lai izceltu materiālus, kas iedvesmo un nodrošina praktisku lietošanu ikdienā.

QUADRA

Mūsdienīga virtuve, kurā ir prasmīgi interpretētas visas aktuālākās tendences un modernas mājas funkcionālās prasības.

OPERA

Luksusa klases versijas “Opera” mēbeles atspoguļo izsmalcinātu eleganci, kur ekskluzīvas detaļas iepazīstina ar prestižiem aksesuāriem, meistarību un materiāliem.

SINFONIA

Universāla klasika, kuru pasvītro kopējai kompozīcijai atbilstošas dažādu stilu detaļas: no noplukuša šika līdz industriālajam, no koloniālā līdz tradicionālākam Toskānas stilam.

MIDA

Mēbeļu detaļās slēpjas mūžīgā skaistuma noslēpums: “MIDA” ir virtuve, kas radīta lietošanai daudzu gadu garumā. No dekoriem līdz aksesuāriem, no papildinājumiem līdz tipiskiem tradicionāliem elementiem. Šīs mēbeles palīdzēs atklāt klasiskā stila daudzās potenciālās iespējas.

CRM-форма появится здесь

MŪSU KONTAKTI


Darba laiks P-P: 10.00 -19.00
S: 10.00 -17.00

11

gadi tirgū


80+

uzticami partneri


3 000+

REALIZĒTU PROJEKTU


3 000+

apmierinātu klientu


"Jums ir jābūt zinātkāram un vienmēr jāmācās. Es nekad neesmu darījis lietas, domājot par nokļūšanu kaut kur. Es vienkārši esmu sajūsmā par to, ka daru tās labi, un izdomāju veidus, kā darīt vēl labāk."

Ivo Colombini