JAUNUMI

Colombini Casa - 22.11.2021

MELNĀ PIEKTDIENA JAU IR KLĀT!

Lielā ekspozīcijas izpārdošana! Atlaides līdz -50% ekspizīcijas mēbelēm, mājas aksesuāriem un -20% visiem pasūtījumiem! BEZMAKSAS dizaina projekts, vizualizācija, mēbeļu piegāde, montāža un uzstādīšana visiem mūsu kientiem! Akcija ir spēkā tikai līdz 30.11.2021.
SĪKĀK
Colombini Casa - 03.09.2021

KĀ APRĪKOT MĀJOKLI BEZ PAPILDUS IZDEVUMIEM UN SATRAUKUMA

Kādā brīdī tu sāc just, kā izsīkst enerģija, cik svarīgi jautājumi ir ārpus kontroles. Bet jūs vēlaties darīt tā, kā vienmēr esat sapņojis par mājīgu, ērtu un siltu.Mēs esam gatavi sniegt nepieciešamo atbalstu šajā jums svarīgajā brīdī. Colombini Casa ir vieta itāļu dizaina cienītājiem, kur viņi var iedvesmoties, lai radītu mājīgu un unikālu interjeru. Stilīgas un pārdomātas itāļu virtuves, romantiskas guļamistabas, ērtas ģērbtuves .....

Sīkāk
Colombini Casa - 08.11.2021

Kā izvēlēties dīvānu: kvalitatīva dīvāna iegādes kritēriji

Dīvāns ir viens no galvenajiem elementiem jebkurā viesistabā. Nav iespējams iedomāties mājīgu interjeru bez dīvāna, jo uz tā jūs atpūšaties pēc smagas darba dienas, skatāties televizoru, lasāt grāmatas, pavadāt laiku kopā ar ģimenes locekļiem un draugiem. Un dažos gadījumos dīvāns ir arī guļasvieta jums vai jūsu viesiem.

Sīkāk