JAUNUMI

Colombini Casa - 01.11.2023

Jūsu mājām un komfortam

Visās unikālās mēbeļu kolekcijās ir dažādāko materiālu un krāsu izvēle, kas ļauj kombinēt mēbeles no dažādām kolekcijām pēc vienas dizaina koncepcijas vai materiālu kombinācijas.

Colombini Casa - 19.01.2023

2023. GADS SĀKAS AR LABIEM JAUNUMIEM!

Ar prieku paziņojam par foršu telpu iegādi Rīgas centrā, uz kurieni plānojam drīzumā pārcelties. Jaunajā, mājīgajā vietā, kas piepildīta ar itāļu šarmu, būs piedāvātas jaunākās kolekcijas Colombini Casa un Febal Casa mēbeles.

Colombini Casa - 01.01.2023

2023. GADA VIRTUVES INTERJERA TENDENCES

Lai gan ir zelta virtuves interjera standarti, kas tiek izmantoti teju katrā projektā, tomēr dizains un tehnoloģijas iet uz priekšu, un katru sezonu parādās jauni veidi, kā izpausties virtuves dizainā.

Colombini Casa - 01.09.2022

RUDENS IZPĀRDOŠANA

Lielā izpārdošana itāļu mēbeļu salonā Colombini Casa! Atlaides ekspozīcijas modeļiem līdz 50%!


Colombini Casa - 15.02.2022

Dīvānu trendi 2022

Dīvānam ir jāiekļaujas telpas stilā, tomēr viena no galvenajām dīvāna īpašībām ir komforts. Izvēloties mēbeli, uz kuras tiks pavadīts daudz laika, pirmais, kas piesaista ir tās izskats. Šajā gadījumā nāk palīgā jaunākās tendences, kas, laikam ejot, vien pastiprina izvēli par labu komfortam, funkcionalitātei un ilgtspējīgam dizainam.
Colombini Casa - 01.12.2021

ZIEMASSVĒTKU ATLAIDES

Visām mēbelēm un ekspozīcijas modeļiem -20% līdz 50%. Ekskluzīva atlaide itāļu dīvāniem -30%!BEZMAKSAS dizaina projekts, vizualizācija, mēbeļu piegāde, montāža un uzstādīšana visiem mūsu kientiem! Akcija ir spēkā tikai līdz 31.12.2021.
Colombini Casa - 22.11.2021

MELNĀ PIEKTDIENA JAU IR KLĀT!

Lielā ekspozīcijas izpārdošana! Atlaides līdz -50% ekspizīcijas mēbelēm, mājas aksesuāriem un -20% visiem pasūtījumiem! BEZMAKSAS dizaina projekts, vizualizācija, mēbeļu piegāde, montāža un uzstādīšana visiem mūsu kientiem! Akcija ir spēkā tikai līdz 30.11.2021.
Colombini Casa - 03.09.2021

KĀ APRĪKOT MĀJOKLI BEZ PAPILDUS IZDEVUMIEM UN SATRAUKUMA

Kādā brīdī tu sāc just, kā izsīkst enerģija, cik svarīgi jautājumi ir ārpus kontroles. Bet jūs vēlaties darīt tā, kā vienmēr esat sapņojis par mājīgu, ērtu un siltu.Mēs esam gatavi sniegt nepieciešamo atbalstu šajā jums svarīgajā brīdī. Colombini Casa ir vieta itāļu dizaina cienītājiem, kur viņi var iedvesmoties, lai radītu mājīgu un unikālu interjeru. Stilīgas un pārdomātas itāļu virtuves, romantiskas guļamistabas, ērtas ģērbtuves .....

Colombini Casa - 08.11.2021

Kā izvēlēties dīvānu: kvalitatīva dīvāna iegādes kritēriji

Dīvāns ir viens no galvenajiem elementiem jebkurā viesistabā. Nav iespējams iedomāties mājīgu interjeru bez dīvāna, jo uz tā jūs atpūšaties pēc smagas darba dienas, skatāties televizoru, lasāt grāmatas, pavadāt laiku kopā ar ģimenes locekļiem un draugiem. Un dažos gadījumos dīvāns ir arī guļasvieta jums vai jūsu viesiem.