2023. gada virtuves interjera tendences

Lai gan ir zelta virtuves interjera standarti, kas tiek izmantoti teju katrā projektā, tomēr dizains un tehnoloģijas iet uz priekšu, un katru sezonu parādās jauni veidi, kā izpausties virtuves dizainā.

Minimālisms tvaika nosūcējos

Arvien vairāk virtuves dizaina projektu balstās uz minimālismu, lai mazinātu troksni. Tas attiecas arī uz tvaika nosūcējiem, bieži vien izdarot izvēli par labu iebūvējamiem vai lakoniska dizaina tvaika nosūcējiem.

Virtuves mazām telpām 

Liels pieprasījums ir mazām virtuvēm. Kad vienai telpai ir vairākas funkcijas, piemēram, studijas tipa dzīvokļos, ir nepieciešama funkcionāli pārdomāta virtuve, kas atbilst visām prasībām un neaizņem daudz vietas.

Vintāžas stila atdzimšana

Lai gan vintāžas stils ne visiem iet pie sirds, tomēr ir vērts atcerēties, ka arī vintāžas stila virtuvi var iekārtot moderni. Kā arī virtuves aksesuāri (piemēram, bāra krēsli, piekaramās lampas un trauki) var pilnībā transformēt virtuves izskatu, ja sākotnējais stils vairāk nešķiet tik pievilcīgs.

Dabas elementi

Kā pagājušajā sezonā, tā arī šogad modē būs dabiskās izcelsmes materiāli un to imitācija. Dabīgā akmens galda virsma, koka durtiņas, kā arī eko-draudzīgi materiāli padarīs virtuvi cēlu un estētisku.

Virtuves sala pusdienu galda vietā

Lielu virtuvju īpašniekiem pēdējā laikā iecienītākā tendence ir pusdienu galda apvienošana ar virtuves salu. To var izveidot kā pusdienu galdu vai arī izmantot kā ikdienišķu vietu, kur ieturēt maltīti un izbaudīt dzērienus ar ģimeni un draugiem.

Mēbeles varat apskatīt mūsu salonā!

📍Jaunmoku iela 26, Rīga (pie TC Spice)

BEZMAKSAS dizaina projekts, vizualizācija, mēbeļu piegāde, montāža un uzstādīšana visiem mūsu kientiem!

CRM-форма появится здесь

MŪSU KONTAKTI


Darba laiks P-P: 10.00 -19.00
S: 10.00 -17.00