Kā iekārtot savu mājokli bez liekiem tēriņiem un rosības

Iekārtojot mājokli, rodas daudz rūpju, kamēr jūs noformējat dokumentus, meklējat idejas jūsu nākotnes ģimenes ligzdiņas interjeram, tērējat laiku piemērotu mēbeļu meklēšanai, domājat, kā pareizi visu izvietot, kādu apgaismojumu izvēlēties, kādi aksesuāri un apdares materiāli būs nepieciešami. Un kādā brīdī jūs sākat just, ka izsīkst enerģija, svarīgi jautājumi kļūst nekontrolējami. Bet tik ļoti vēlaties izdarīt visu tā, kā vienmēr esat sapņojuši: mājīgi, ērti, komfortabli un silti.

Mēbeles visam mājoklim vienā salonā

Pirmkārt, Colombini Casa ir vieta itāļu dizaina cienītājiem, kur var smelties iedvesmu mājīga un neatkārtojama interjera izveidei. 

Stilīgas un pārdomātas itāļu virtuves, romantiskas guļamistabas, ērtas garderobes, komfortablas viesistabas un košas bērnistabas – viss vienā salonā, kas ļaus jums koncentrēties un netērēt spēkus.

Apskatīt mūsu katalogu

Tas nav vienkārši salona apmeklējums, jūs vēršaties pēc palīdzības pie mūsu pieredzes bagāto speciālistu komandas, kas piedāvās tasīti garšīgas, aromātiskas itāļu kafijas, sagatavos mēbeļu kolekciju prezentāciju, palīdzēs izstrādāt dizaina projektu, izvietos mēbeles programmā, ieteiks praktiskus modeļus atbilstoši jūsu budžeta iespējām un izdomās, kā lietderīgi izmantot telpu.

Fabrika Colombini Casa ir viena no lielākajām Eiropā, strādā kopš 1965. gada, tāpēc var piedāvāt visdemokrātiskākās cenas. 

Eiropā tas tiek uzskatīts par cenas ziņā pieņemamāko itāļu mēbeļu zīmolu.

BEZMAKSAS INTERJERA DIZAINS

Dizaina projekts un mēbeļu izkārtojums programmā bez maksas

Visas Colombini Casa mēbeles tiek ražotas individuāli, tāpēc katru modeli dizaineri projektē atbilstoši jūsu istabas izmēriem, aprīkojot mēbeles ar vēlamajām komforta funkcijām, salokāmiem un bīdāmiem mehānismiem, guļamvietām, uzlādes iekārtām, automātiskām pultīm un daudz ko citu.

Visinteresantākais posms ir apdares materiālu un aksesuāru izvēle, kura laikā interjers iegūst jūsu temperamentam raksturīgās individuālās iezīmes.

Katrs salona dizainers izveidos projektu atbilstoši jūsu vēlamajam stilam un interjeram, izkārtos mēbeles un sagatavos vizualizāciju, lai jūs varētu redzēt, kā izskatīsies jūsu topošais mājoklis.

Salona darbības koncepcija ir vērsta uz individuālu saskarsmi – jūs pilnvērtīgi līdzdarbojaties interjera veidošanas procesā.

MĒS IZVEIDOSIM UNIKĀLU INTERJERA DIZAINU

Ja jums jau ir savs dizainers – tas ir lieliski, darbojoties vienotā komandā, mēs palīdzēsim īstenot projektu kvalitatīvi un ātri.

Kā iekļauties atvēlētajā budžetā un saņemt labas cenas piedāvājumu?

Septembris ir viens no aktīvākajiem mēnešiem mājokļa iekārtošanai, piemērotākais laiks padomāt par dizaina projektu un veikt pasūtījumu, jo ir svarīgi pareizi aprēķināt laiku, lai pabeigtu mājokļa iekārtošanu līdz jaunajam gadam.

Mūsu dizaineri zina visus mēbeļu projektēšanas smalkumus, var izstāstīt, kādus materiālus un mehānismus izmanto ražošanas procesā un kādas ir to atšķirības, kādās pozīcijās var ietaupīt, bet kur taupīt nebūtu vēlams.

Colombini Casa mēbeļu piegādi un uzstādīšanu veic mūsu salona profesionālo darbinieku komanda bez maksas. Viens no svarīgākajiem iekārtošanas etapiem, kuram mēs pievēršam īpašu uzmanību un neņemam par to papildmaksu, kas ļaus jums ietaupīt naudu.

Apskatiet jaunāko mēbeļu kolekciju katalogus!

Līdz 30.09.2021 Jūs varat izmantot fabrikas ekskluzīvo atlaidi 20% apmērā visām mēbelēm.

Itāļu mēbeļu salons Colombini Casa – tā ir komfortabla darbnīca un iedvesmas zona, kur tiek radīti neatkārtojami, moderni interjeri dzīvokļiem, privātmājām, komerctelpām un valsts objektiem.

Mēs novēlam, lai piepildās jūsu sapņi! Lai brīnišķīga sālsmaize! Ar cieņu, komanda Colombini Casa Riga!

Dodieties uz itāļu mēbeļu salonu, novadīsim jums ekskursiju un pacienāsim ar itāļu kafiju: Jaunmoku iela 26, Rīga (pie TC Spice).

Vairāk: www.colombini.lv.

CRM form will load here

MŪSU KONTAKTI


Darba laiks P-P: 10.00 -19.00
S: 10.00 -17.00