Kā izvēlēties dīvānu: kvalitatīva dīvāna iegādes kritēriji

Dīvāns ir viens no galvenajiem elementiem jebkurā viesistabā. Nav iespējams iedomāties mājīgu interjeru bez dīvāna, jo uz tā jūs atpūšaties pēc smagas darba dienas, skatāties televizoru, lasāt grāmatas, pavadāt laiku kopā ar ģimenes locekļiem un draugiem. Un dažos gadījumos dīvāns ir arī guļasvieta jums vai jūsu viesiem.

Kā izvēlēties kvalitatīvu dīvānu jūsu mājoklim

Dīvāna izvēle ir atbildīgs uzdevums, no kura ir atkarīgs jūsu interjera kopējais izskats un komforts telpā. Lai pirkums nesagādātu vilšanos, mēs iesakām ņemt vērā dažus kritērijus.
Pirmkārt, ir jāizlemj, kādiem mērķiem dīvāns tiks izmantots: tas kalpos tikai atpūtai vai arī kā guļvieta ikdienas miegam. Otrkārt, dīvāna apdares materiālu izvēle ir atkarīga no tā, vai jūsu mājoklī ir dzīvnieki un mazi bērni. Un, protams, ņemiet vērā telpas lielumu un pārējo mēbeļu izmērus, kā arī kopējo interjera stilu.

Dīvāns atpūtas zonai

Izvēloties dīvānu atpūtas zonai, padomājiet par sēdvietu skaitu, lai visa ģimene vai viesi varētu brīvi uz tā apsēsties. Itāļu mēbeļu salonā Colombini Casa jūs atradīsiet milzīgu izvēli – lielus un mazus dīvānus, kuru forma un funkcijas nodrošinās jums lielisku atpūtu.

Jūsu izvēlei ir pieejami taisni, stūra un moduļu dīvāni. Roku balstu, atzveltņu un kāju balstu kombināciju varianti ļauj ērti baudīt grāmatu lasīšanu vai filmu skatīšanos. Pateicoties iebūvētajiem USB mehānismiem telefona vai planšetdatora uzlādei, jūsu viedierīces vienmēr būs pa rokai.

Lielās ģimenēs un mājas ballīšu mīļotāju starpā īpaši iecienīti ir moduļu dīvāni, kas ļauj mainīt elementu izkārtojumu pēc vēlēšanās, lai visi viesi varētu būt uzmanības centrā.

Dīvāns ikdienas miegam

Ja plānojat izmantot dīvānu ikdienas miegam, jāņem vērā regulāra slodze uz mehānismiem, karkasu, kā arī pildvielu kvalitāte, lai jūsu guļasvieta būtu ērta ilgu laiku.

Elegantie, stilīgie un ergonomiskie Colombini Casa guļamdīvānu modeļi izceļas ar izmantoto materiālu augsto kvalitāti. Tie nav vienkārši saliekamie mehānismi, bet veselas gultas-transformatori ar pilnvērtīgu matraci, kuru var izvēlēties Memory Foam materiālā. Jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu miegs būs ciešs un salds, no rīta jūs pamodīsieties labi atpūtušies.

Apdares materiālu izvēle

Apdares materiāli ir viens no vissvarīgākajiem kritērijiem, ja jūsu mājā ir dzīvnieki vai mazi bērni. Šādos gadījumos ieteicams izvēlēties materiālus ar īpašu pārklājumu, kas neuzsūc šķidrumu, izturīgus pret skrāpējumiem un viegli kopjamus. Vai arī apskatiet modeļus ar noņemamiem pārvalkiem, kurus varēsiet periodiski mazgāt, kā arī pēc vēlēšanās izvēlēties citu dīvāna krāsu un viegli to samainīt, pateicoties speciāliem rāvējslēdzējiem.

Harmonisks interjers

Dīvāna izvēle ir atkarīga no jūsu interjera stila un krāsu paletes telpā. Tam vajadzētu harmoniski izskatīties kopā ar pārējām mēbelēm un citiem interjera elementiem.
Colombini Casa dīvānu universālās formas ir piemērotas dažādiem interjera stiliem – gan klasiskiem, gan moderniem. Toņu un apdares materiālu izvēle ir pārsteidzoša.

Izvēloties dīvānu, jāņem vērā telpas un pārējo mēbeļu izmēri. Neskatoties uz to, ka dīvāns ir viesistabas interjera galvenais elements, tam nevajadzētu aizņemt visu telpu. Pārliecinieties, ka ap to varēsiet ērti pārvietoties.

Itāļu mēbeļu salonā Colombini Casa pieredzējuši dizaineri palīdzēs jums izvēlēties, kā arī veiks mērījumus un sagatavos 3D vizualizāciju, lai jūs varētu redzēt, kā dīvāns izskatīsies jūsu interjerā.

Dodieties uz salonu Colombini Casa pēc sava sapņu dīvāna! Līdz 30. novembrim visiem itāļu dīvāniem ir 20% atlaide.

CRM form will load here

MŪSU KONTAKTI


Darba laiks P-P: 10.00 -19.00
S: 10.00 -17.00