NEW GOLF


Viesistabas mēbeles

Daudz dažādu risinājumu, kā iekārtot dzīvojamo telpu un padarīt to unikālu, apmierinot katras istabas vajadzības un īpatnības. Kumodes, pamatmoduļi, sienas moduļi, grīdas un piekarināmi grāmatu skapji kļūst par galvenajiem viesistabas elementiem, piešķirot istabai raksturu un stilu.

Bērnu istabas

Spēlēties, mācīties, sapņot un augt – GOLF kolekcijas interjerā tam visam ir vieta. Telpa, kas spēj sevi pārveidot un pielāgoties ikdienas vajadzībām, pilna ar krāsām un elementiem, kas paredzēti maksimālai kārtībai. GOLF kolekcijas mēbeļu ergonomiskie risinājumi padara bērnistabu par vidi, kurā dzīvot brīvi un pilnīgi droši.

Guļamistabas mēbeles

GOLF kolekcijas guļamistabas mēbeles ir veidotas tā, lai apmierinātu visas estētiskās un funkcionālās vajadzības. Kolekcija piedāvā praktiskas un skaistas kompozīcijas. Jauns stils, jauni elementi, jaunas krāsas un apdares materiāli guļamistabai, kas kļūst par centrālo vietu atpūtas baudīšanai.

Garderobes un Skapji

GOLF kolekcijas skapji un garderobes mēbeles ir izstrādātas tā, lai apmierinātu visas estētiskās un funkcionālās vajadzības. Tās ietver izsmalcinātu kompozīciju variantus.
CRM-форма появится здесь

MŪSU KONTAKTI


Darba laiks P-P: 10.00 -19.00
S: 10.00 -17.00

11

gadi tirgū

Sed feugiat porttitor nunc Etiam gravida ex justo ac rhoncus purus tristique ut.

60+

uzticami partneri

Ivitae blandit massa luctus fermentum lorem quis elit maximus, vitae

300+

REALIZĒTU PROJEKTU

Curabitur eget tortor sed urna faucibus iaculis id et nulla sed fringilla quam

6 000+

apmierinātu klientu

Duis dui turpis, consectetur non ultrices vitae, lacinia aliquam sapien

"Jums ir jābūt zinātkāram un vienmēr jāmācās. Es nekad neesmu darījis lietas, domājot par nokļūšanu kaut kur. Es vienkārši esmu sajūsmā par to, ka daru tās labi, un izdomāju veidus, kā darīt vēl labāk."

Ivo Colombini